Wanneer wordt Ed Nijpels opgeheven?

media_xl_1037923

Het blijkt nog steeds niet mogelijk Ed Nijpels op te heffen. Met vaste regelmaat verschijnt deze goed gestropdaste overschotpoliticus in beeld om iets te zeggen waar hij dik voor betaald wordt.

Hij tekende voor Doekle Terpstra om Wilders op te heffen. Ooit kreeg hij de opdracht de 26.000 gezichten in snel tempo onderdak te geven. Wat veel sneller lukte dan starters van een bruidsbed te voorzien, zodat die eindelijk hossend de vergrijzing konden bestrijden. Nu moet het dorp Moerdijk van hem opgeheven worden.

Wat Ed Nijpels was of is? Nou scrol maar even omlaag, dan zien we u volgende week wel weer terug:

Vorige functies:

voorzitter SENA (Stichting ter Exploitatie van Naburige Rechten), vanaf 1 september 1995

voorzitter Stichting Ronald McDonald Kinderfonds, vanaf maart 1997

voorzitter Milieu Centraal, vanaf augustus 2004

voorzitter Stichting Energie Prestatie Keur

lid Raad van Commissarissen “Peute Papierrecycling” B.V.

voorzitter Raad van Commissarissen “Maltha Glasrecylcing” te Heijningen, vanaf september 2005

bestuursvoorzitter Raad van Accreditatie (RvA), vanaf maart 2006

voorzitter klimaatcentrum van het internationale Rode Kruis, vanaf november 2006

voorzitter Raad van Toezicht Reclassering Nederland, vanaf juni 2007

lid Commissie private financiering infrastructuur, vanaf november 2007

voorzitter Raad van Toezicht TROS, vanaf december 2007

voorzitter Programmacommissie Noord-Nederland “Pieken in de delta”, vanaf december 2007

lid dagelijks bestuur VNO-NCW, vanaf 1 mei 2008

voorzitter Thuiswinkel.org, vanaf 1 mei 2008

voorzitter Stichting “Garantiefonds Gerechtsdeurwaarders”

voorzitter Stichting “PromoDe”

voorzitter Stichting “Sterkin”

voorzitter Taskforce Huisvesting Gepardonneerden

voorzitter Stichting Water For Life

voorzitter jury Neprom Prijs 2009, vanaf 1 juli 2008

voorzitter Bosschap, vanaf augustus 2008

voorzitter “GeoBusiness Nederland”, vanaf 1 mei 2009

voorzitter NLingenieurs

voorzitter Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam

voorzitter KBb-Educatief (Koninklijke Boekverkopersbond), vanaf oktober 2011

voorzitter adviescommissie Havenschap Moerdijk

voorzitter Raad van Toezicht “Wetsus, Nederlands topinstituut voor watertechnologie”, vanaf maart 2013

lid Commissie Duurzame Toekomst Noord-Oost Groningen, vanaf 23 mei 2013

Huidige functies:

  • voorzitter SENA (Stichting ter      Exploitatie van Naburige Rechten), vanaf 1 september 1995

voorzitter Stichting Ronald McDonald Kinderfonds, vanaf maart 1997

voorzitter Milieu Centraal, vanaf augustus 2004

voorzitter Stichting Energie Prestatie Keur

lid Raad van Commissarissen “Peute Papierrecycling” B.V.

voorzitter Raad van Commissarissen “Maltha Glasrecylcing” te Heijningen, vanaf september 2005

bestuursvoorzitter Raad van Accreditatie (RvA), vanaf maart 2006

voorzitter klimaatcentrum van het internationale Rode Kruis, vanaf november 2006

voorzitter Raad van Toezicht Reclassering Nederland, vanaf juni 2007

lid Commissie private financiering infrastructuur, vanaf november 2007

voorzitter Raad van Toezicht TROS, vanaf december 2007

voorzitter Programmacommissie Noord-Nederland “Pieken in de delta”, vanaf december 2007

lid dagelijks bestuur VNO-NCW, vanaf 1 mei 2008

voorzitter Thuiswinkel.org, vanaf 1 mei 2008

voorzitter Stichting “Garantiefonds Gerechtsdeurwaarders”

voorzitter Stichting “PromoDe”

voorzitter Stichting “Sterkin”

voorzitter Taskforce Huisvesting Gepardonneerden

voorzitter Stichting Water For Life

voorzitter jury Neprom Prijs 2009, vanaf 1 juli 2008

voorzitter Bosschap, vanaf augustus 2008

voorzitter “GeoBusiness Nederland”, vanaf 1 mei 2009

voorzitter NLingenieurs

voorzitter Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam

voorzitter KBb-Educatief (Koninklijke Boekverkopersbond), vanaf oktober 2011

voorzitter adviescommissie Havenschap Moerdijk

voorzitter Raad van Toezicht “Wetsus, Nederlands topinstituut voor watertechnologie”, vanaf maart 2013

lid Commissie Duurzame Toekomst Noord-Oost Groningen, vanaf 23 mei 2013

Advertenties

2 reacties to “Wanneer wordt Ed Nijpels opgeheven?”

  1. Ed Nijpels, kampioen bijbaantjes, samen met leeftijdgenoot Hans Alders met wie hij het Ministerschap van Milieu deelt.
    1 keer ging het feest echter niet door. Het oude-jongen-krentenbroodnetwerk schoof Ed Raket naar voren als voorzitter van het Algemeen Burgelijk Pensioenfonds. Maar dat pikten de andere bestuurders van het ABP niet.
    Als troost kreeg Ed er een stelletje commissariaten bij…

  2. Oud-VVD-leider en oud-minister Ed Nijpels wordt kroonlid van de SER, de Sociaal-Economische Raad.
    Het kabinet heeft dat op voorstel van minister Lodewijk Asscher (Sociale Zaken) besloten.

    http://www.telegraaf.nl/binnenland/22970616/__Nijpels_wordt_SER-lid__.html

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: